درباره ویسپان

روجین پایا (شرکت سهامی خاص)

_

در پی تجربه موفق چندین ساله مؤسسین در بازار ام‌دی‌اف ایران با ارائه برندهای خوشنام و مشهور بین‌المللی و با هدف ایجاد اشتغال و تولید داخلی، شرکت روجین پایا در سال ۱۳۹۵ تاسیس و عملیات اجرایی ساخت کارخانه در شهر صنعتی رشت آغاز شد.

در ساخت این کارخانه از تکنولوژی به روز و ماشین آلات معتبرترین عرضه کنندگان آلمانی و ایتالیایی بهره برده شد و در سال ۱۳۹۷ به بهره برداری رسید.

روجین پایا تولید و عرضه کننده ام‌دی‌اف با دو نوع روکش ملامینه و لاک UV با برند ویسپان “VISSPANاست. کاغذهای مورد استفاده از منابع معتبر اروپایی و از میان بهترین و زیباترین مجموعه ها انتخاب می شوند. انتخاب طرح ها از یک سو بنا بر سلیقه مشتری از سوی دیگر با نگاهی به روند های جدید بازار بین‌المللی، انجام می‌گیرد و چنین است که ویسپان (VISSPAN) علاوه بر رنگ های باب میل و سلیقه روز مشتری، همواره سعی در ارائه طرح های نو و آینده نگر دارد.

در چارچوب طرح توسعه روجین پایا، به زودی خطوط پرس سینکرونایز و خط مجهز آغشته سازی کاغذ نیز نصب و راه اندازی خواهد شد.

تکیه روجین پایا بر مشتری است و اعتقاد راسخ دارد که مشتری حرف اول و آخر را در باره برند و شرکت می زند. بدین ترتیب است که استفاده از مواد اولیه مرغوب، نظارت دقیق بر مراحل تولید و بازرسی و بازبینی محصول در مراحل مختلف تولید، از تأمین مواد اولیه تا بسته بندی نهایی و حمل، از اصول اساسی شرکت بوده و ارایه خدمات پس از فروش حرفه‌ای در زمینه مشاوره تولید، رفع مسایل احتمالی و پاسخگویی سریع، جزو تعهدات روجین پایا در مقابل مشتریان است.

در این راستا شرکت موفق به اخذ گواهینامه استاندارد ایران و گواهینامه های متعدد کنترل کیفیت شده است.

چشم انداز ما

_

بالا بردن کیفیت مــواد اولیــه‌ی ســاخت محصــولات بــه گونــه‌ای کــه سطح انتظــار مخاطبان را در حد استانداردهای بین‌المللی ارتقا دهــد و این مهم را بــا ارائه خدمات پس از فروش منحصر بــه فــرد، برای افرادی کــه بــه خــاص بـــودن و کیفیت اهمیت می‌دهنـد و بــه دنبــال تجربه‌ی رضایت و امنیت خاطــر هســتند، حمایت کند.

تولیــد محصــولات بــه روز، بــا کیفیــت، متنــوع و ارائــه تجربــه ی جدیــدی در همــکاری بــا حرفه ای هــای بــازار.

بیانیه ماموریت ما

_

ویسپان بـــا استفاده از ماشین آلات و دستگاه های آلمانی، مواد اوليه با کیفیت و ارائه طیف متنوع و محصولات متمایز، به دنبال برقراری رابطه پایدار با مخاطبان و تبدیل شـــدن به مهمترین نقش آفرین صنعت ام‌دی‌اف است.

ویسپان جایگاه رقابتی خود را در اختیار داشتن بزرگترین سبد محصول در بازار ام‌دی‌اف ایران و همچنین ایجاد تصویر ذهنی بهترین کیفیت میان فعالان حرفه‌ای صنعت ام‌دی‌اف تعیین کرده است.

صنعت فیبر وینا (سهامی خاص)

_

کارخانجات فیبر وینا، دیگر شرکت گروه صنعتی فیبر وینا و همکار شرکت روجین پایا است. این شرکت به منظور تولید فیبر خام و برای تامین نیازهای متنوع بازار ایران تاسیس شد و کارخانجات آن در سال ۱۳۹۸ به بهره برداری رسید. محصولات فیبر وینا با برند ویناپان VINAPAN  در اندازه ها و ضخامت های گوناگون تولید می شود.

خط تولید کارخانه وینا برای تولید ام‌دی‌اف با استفاده از بهترین و به روز ترین ماشین آلات آلمانی تکمیل و راه اندازی شده و با انتخاب بهترین ترکیب مواد اولیه مرغوب، محصولی با کیفیت قابل رقابت با بهترین برندهای خارجی تولید و عرضه می کند.

کنترل کیفیت، تضمین کننده مشخصات فنی محصول و دانسیته مناسب کاربردهای گوناگون است و استفاده کنندگان را بابت در اختیار داشتن محصول مرغوب و با کیفیت آسوده خاطر می سازد. برای اطمینان از یکنواختی و ثبات کیفیت، در هر شیفت تولید چندین بار نمونه از خط برای آزمایشات دقیق فنی نمونه برداری شده و در ازمایشگاه مجهز وینا، مورد بررسی دقیق فنی و فیزیکی قرار می گیرند.

ورق های خام وینا با دانسیته های مختلف برای انواع کاربردها نظیر روکش کردن، CNC، صفحه کابینت و درب، تولید می شوند. برای اطلاعات بیشتر به آدرس وب سایت شرکت فیبر وینا مراجعه بفرمایید.