ویسپان دارای ۵ سری محصول است که در ادامه میتوانید هر کدام را انتخاب و محصولات سری مورد نظر را مشاهده کنید
ضخامت۸ | ۱۶ | ۲۵
طول ورق۲۸۰۰
عرض ورق۱۸۳۰ |‌ ۲۱۰۰

ویسپان پرایم

_

طرح های تک رنگ و بافت دار، متناسب با  سلیقه های گوناگون امکان اجرای طراحی محصولات مدرن و تولید مبلمان و دکوراسیون متفاوت را ایجاد می نماید.

ترکیب رنگ های این  گروه و گروه کلاسیک، تجربه ای خاص برای مشتریان به دست می دهد که خواهان محصولی با حس طبیعی ومدرن در کنار هم هستند.

پرایم در حالت استاندارد با سطح یک رو کتانی و یک رو آلوتکس ارائه می شود. ضخامت های قابل ارائه ۸، ۱۶ و ۲۵ میلیمتر و اندازه ورق با طول ۲۸۰۰ میلیمتر و در عرض های ۱۸۳۰ یا ۲۱۰۰ میلیمتر است.

ضخامت۸ | ۱۶ | ۲۵
طول ورق۲۸۰۰
عرض ورق۱۸۳۰

ویسپان دیسکاوری

_

داشتن دکوراسیون با جنس MDF ولی با ظاهر سنگ یا فلز، با طرح های ویسپان دیسکاوری امکان پذیر می شود.  گستردگی و تنوع این طرح ها به مشتریان امکان خلق فضایی مدرن و نوآورانه را خواهد داد.

طرح های انتخاب شده برای گروه دیسکاوری به حدی واقعی است که بینده به هیچ وجه متوجه چوبی بودن آن نمی شود. این گروه با روکش استاندارد دو رو آلوتکس ارائه می شود . اندازه ی استاندارد این گروه ۱۸۳۰ در ۲۸۰۰ میلیمتر و در ضخامت های ۸، ۱۶ و ۲۵ میلیمتر است.

ضخامت۸ | ۱۶ | ۲۵
طول ورق ۳۶۶۰
عرض ورق۱۸۳۰ | ۲۱۰۰

ویسپان کلاسیک

_

مجموعه ای ازطرح های چوب خوش رنگ و خوش طرح است  که با ترکیب آنها با سطح برجسته چوبی احساس چوب طبیعی در بیننده ایجاد می شود. رنگ های چوب از میان هزاران طرح انتخاب شده اند تا صنعتگران و تولیدکنندگان با استفاده از آنها در محصولات خود بتوانند همواره مشتریان را راضی نگهدارند.

در مجموعه کلاسیک، هم طرح چوب تیره را می یابید و هم طرح های روشن با بافت و طرح زیبا ، همچنین در این مجموعه طرح ‌های آوانگارد طوسی را نیز در اختیار دارید. ویسپان کلاسیک در ضخامت های ۸، ۱۶ و ۲۵ میلیمتر و در اندازه های ۳۶۶۰ در ۲۱۰۰ یا ۳۶۶۰ در ۱۸۳۰ میلیمتر عرضه می شوند.

از جمله محصولات دیگر مجموعه ویسپان کلاسیک، ورق‌های سفید ساده با فینیش صابونی براق یا برفی است که در اندازه ۳۶۶۰ در ۱۸۳۰ میلیمتر و با ضخامت ۱۶ میلیمتر ارائه می شود. این ورق ها به صورت دو رو یا تک‌رو (روی دیگر ام‌دی‌اف خام) عرضه می‌شوند. MDF نوع یک‌رو خام از کیفیت CNC برخوردار بوده و برای کاربردهای ابزار زدن و وکیوم مناسب است.

ضخامت۸ | ۱۸
طول ورق۲۸۰۰
عرض ورق۱۸۳۰

ویسپان سلکت

_

مجموعه طرح های گروه ویسپان سلکت برای راضی کردن سلیقه های خاص در نظر گرفته شده است.طرح های چوب، تک رنگ و متالیک این مجموعه ، از میان طرح های منابع معتبر اروپایی انتخاب شده اند .

طرح های گروه سلکت ، از طراحی عرف روز جلوتر است، بدین شکل که بیننده را شیفته جلوه ی پیشرو و مدرن خود می سازد. ضخامت های استاندارد این گروه ۸ و ۱۸  میلیمتر و ابعاد ورق ۲۸۰۰ در ۱۸۳۰ میلیمتر است. با ویسپان سلکت مشتری خود را  شگفت زده می نمایید.

ضخامت ۱۶ | ۱۸
طول ورق۲۸۰۰
عرض ورق۱۸۳۰

ویسپان لوکس

_

محصولات  با روکش لاک UV ، شامل رنگ های ساده، اکلیلی، طرح های فانتزی و سنگ است.

تولید ورق با روکش لاک UV هم مستلزم مجهز بودن به تکنولوژی روز و جدیدترین ماشین آلات و هم نیازمند انتخاب بهترین مواد اولیه است. در کنار این ها، نیروی انسانی متخصص و مجرب می تواند محصولی به وجود آورد که هیچ نقصی نداشته باشد. همه این موارد در تولید ویسپان لوکس فراهم است و نتیجه در اختیار شما قرار می گیرد .

اندازه استاندارد ورق در این محصول ۲۸۰۰ در ۱۸۳۰ میلیمتر است.

نزدیک‌ترین نماینده به شما

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمایندگی‌های استان خود می‌توانید به نقشه مراجعه و روی استان مورد نظر کلیک کنید.

کاتالوگ محصولات

_

با دریافت کاتالوگ‌ها می‌توانید اطلاعات کاملی از تمام سری محصولات ویپسان بدست آورید. در این کاتالوگ‌ها اطلاعاتی از جمله ابعاد، ضخامت و دیگر مشخصات محصولات آورده شده‌اند.
برای ارسال آخرین کاتالوگ ویسپان مشخصات خود را وارد کنید.


    captcha